PALANGOS MARŠRUTAS

« Atgal

Klaipėda – Palanga – Šventoji – Klaipėda (2 dienos, ~88 km)

Aprašymas (JPG paveiksliukas)

Pasirinkę šį maršrutą nuo Klaipėdos galite nukakti iki pat Šventosios, kur jūsų lauks „Žvejo dukros“ – įspūdinga 4 metrų aukščio trijų merginų skulptūra, ir Žemaičių alkos dievybės – pajūrio kopose atstatyta pagoniška žemaičių šventvietė su paleoastronomine observatorija! Pakeliui aplankykite Pajūrio regioninį parką su aukščiausiais Lietuvos pajūrio skardžiais – „Olandų kupure“, II pasaulinio karo gynybinius įtvirtinimus "MEMEL-NORD" prie Girulių, buvusį sovietų karinį poligoną su Plazės ežerėliu, laukines pajūrio pievas. Užsukite ir į vasaros sostinę Palangą, kuri vilios jus savo paplūdimiais, dovanos nepamirštamų saulėlydžių, romantišką Meilės alėjos šnabždesį, atvers Gintaro muziejaus paslaptis.
Grįžtate dviračiais atgal į Klaipėdą tuo pačiu maršrutu arba alternatyviu ilgesniu maršrutu per Kretingą arba galite pasinaudoti visuomeninio transporto paslaugomis. Iš Šventosios, o dar dažniau iš Palangos į Klaipėdą važiuoja "KAUTROS" ir "TOKS'o" kompanijų autobusai su specialiais dviračių laikikliais ant autobuso galo. "KAUTRA" veža dviračius nemokamai, kainuoja tik išankstinė vietos rezervacija!!! Autobusų išvykimo grafiką galite rasti www.autobusubilietai.lt
Nakvynių ieškokite Palangoje arba Šventojoje (1 naktis).

Kelionės dviračiais paslaugų paketą ar atskiras paslaugas (dviračių nuomos, dviračių ir bagažo transportavimo, nakvynės, maitinimo, kelionės vadovo, laivo per Kuršių marias ir kt.) galite užsisakyti per šias specializuotas turizmo agentūras ir dviračių nuomos kompanijas Klaipėdoje arba Vilniuje:

Dėl išsamesnės turistinės informacijos kelionės metu ir Pajūrio dviračių trasos leidinių, kreipkitės į šiuos turizmo informacijos ir lankytojų centrus Klaipėdoje ir Palangoje: