Kelionių maršrutai Pajūrio dviračių trasa

« Atgal

Savaitgalio išvyką arba atostogų žygį galite pradėti ne tik Klaipėdoje, bet ir Palangoje ar Nidoje - ten, kur jums patogu. Čia pateikiami tipinių maršrutų nuo Klaipėdos pavyzdžiai:

Ieškantiems komforto siūlome pasidomėti kelione dviračiais Lietuvos pajūriu, į kurios paslaugų paketą įskaičiuotos nakvynės viešbučiuose (Klaipėdoje, Šilutėjė ir Nidoje), perkėlimas laivu per Kuršių marias, bagažo transportavimas iš vieno viešbučio į kitą, informacinis paketas ir specialistų konsultacijos apie maršrutą:

Trokštantys pasiekti dviračiais tolimesnius Lietuvos kampelius, galės iš Nemuno deltos pratęsti savo kelionę Nemuno dviračių trasa iki pat Kauno arba net Vilniaus, o iš Palangos – Žemaitijos krašto maršrutais iki Platelių ežero ar net Žemaitijos sostinės Telšių. Deja, keliaudami kitais maršrutais po Lietuvą, nerasite  paženklintų dviračių trasų. Teks vadovautis specialiai dviratininkams išleistais kelionių vadovais ir žemėlapiais, pavyzdžiui, Nemuno dviračių maršruto vadovu ar Vakarų Lietuvos dviračių maršrutų žemėlapiu.

Ateityje, kai Pajūrio dviračių trasa bus paženklinta Europos dviračių trasų tinklo „EuroVelo“© bei tarptautinės dviračių trasos „R1“ (Calais, Prancūzija – Sankt Peterburgas, Rusija) logotipais, galėsite dar legviau keliauti tarptautiniais maršrutais po Latviją ir Kaliningrado sritį Rusijoje.

Rinkitės maršrutą patys – kelionė puikiai įrengtais dviračių takais, miško takeliais ir pajūrio keliais dovanos jums nepaprastų atradimų ir nuotykių!

Palei trejus vandenis – Baltijos jūros, Kuršių marių ir Nemuno – besitęsianti trasa kviečia jus!