Leidiniai TURISTAMS keliaujant Pajūrio dviračių trasa

« Atgal

Kad būtų lengviau susiplanuoti ir pasirinkti patį įdomiausią kelionės maršrutą, o keliaujant galėtumėte lengvai atrasti pasirinktą kelią, būtinai apsirūpinkite Pajūrio dviračių trasos ir kitais leidiniais:

Šio 2006 m. išleisto ir nemokamai platinano leidinio spausdintinės versijos lietuvių, anglų ir vokiečių kalbomis ieškokite pajūrio regiono turizmo informacijos centruose arba nuomojant dviračius pasiskolinkite "DU RATAI" dviračių nuomos centre Klaipėdoje, Naujoji uosto g. 3, www.velonuoma.lt (šalia Pilies tilto, pakeliui į Senąją Smiltynės perkėlą).

Taip pat galite parsisiųsti šį Pajūrio dviračių trasos kelionių vadovą pdf versijoje ir atsispausdinti:

Kiti leidiniai, kuriuos verta įsigyti prieš pradedant planuoti savo kelionę ar jau keliaujant dviračiais po Vakarų Lietuvą, Žemaitiją ar toliau Panemune iki Kauno, o galbūt ir pas kaimynus latvius:

Šių leidinių ieškokite pajūrio regiono turizmo informacijos centruose, "DU RATAI" dviračių nuomos centre Klaipėdoje (Naujoji uosto g. 3) arba el. parduotuvėje www.DURATAI.com. Visi leidiniai, išskyrus paskutinius du, yra platinami nemokamai. Jums gali tekti susimokėti tik už šių leidinių atsiuntimą.