www.BaltiCCycle.eu
  Naujienos LDB Straipsniai Maršrutai/trasos Žygiai Kelionių įspūdžiai Pajūrio dviračių trasa

Žygiai

Metai

Aprašymas / Programa / Dalyvavimo sąlygos

DĖMESIO. Nesusidarius pakankamai dalyvių šis žygis nukeltas į 2022 metus. Naujas datas ir daugiau informacijos rasite čia.

BaltiCCycle 2021

"Iš Rio de Žaneiro į Tokiją" /BC2020 tęsinys, antras etapas*/

5-oji olimpinė ekspedicija

Garbės globėjas – Lenkijos Olimpinis komitetas

2021 m. lapkričio 14 – gruodžio 14

Brazilija – Paragvajus – Bolivija – Argentina

Po ilgos COVID izoliacijos  Pietų Amerikos šalys atidaro savo sienas keliautojams. Į Pietų pusrutulį ateina vasara! Kviečiame Jus į 5-osios BC olimpinės ekspedicijos antrąjį etapą nuo Iguazu krioklių iki Saltos.

Pradėsime žygį pasigrožėję įspūdingais Iguazu kriokliais, tada per Draugystės tiltą įvažiuosime iš Brazilijos į Paragvajų ir penkias dienas keliausime per banguojantį Paranena reljefą į šalies sostinę Asuncioną. Iš čia krovininiu laivu, plaukdami dvi dienas aukštyn Paragvajaus upe – „didžiuoju vandenų veidrodžiu“ (gimtąja gvaranių kalba) – persikelsime į Čako lygumas, kur įsikūrę menonitų kolonijos ir vietinių indėnų bendruomenės. Per savaitę įveikę Čako plotus, atsidursime Andų priekalnėse, Bolivijos miestelio jaukių gatvių prieglobstyje. Toliau vėl pasuksime į pietus ir atvyksime į Argentinos šiaurės vakarų provinciją Saltą tarp kalnų, slėnių ir vynuogynų, ir į jos gražų kolonijinį miestą Salta la Linda („Salta gražuolė“) su ispanų ir Andų kultūrų pėdsakais.

Dėl nenuspėjamų COVID apribojimų kai kurioms maršruto dalims planuojame alternatyvas. Jei krovininis laivas Paragvajaus upe mūsų nepriims, keliausime link Andų per Argentinos Čako provinciją. Jei siena tarp Bolivijos ir Argentinos užsidarys, mes pratęsime maršrutą per Boliviją. Daugiau neaiškumų – daugiau nuotykių  ��

Žygio maršrutą su žemėlapiais ir preliminariomis alternatyvomis rasite Programos skiltyje.

Kviečiame prisijungti prie mūsų mėnesiui, savaitei, dienai ar visam maršrutui!

Žygio koordinatoriai:
Sigitas Kučas (Lietuva), bc2020@bicycle.lt, +370 686 59 375
Maryla Zielińska (Lenkija), bc2021@bicycle.pl, +48 663 266 553

*Olimpinio žygio 3-ią etapą nuo Saltos iki Santjago planuojame organizuoti 2022 m. vasario/kovo mėnesiais.


Draugai:
catdays.net