www.BaltiCCycle.eu
  Naujienos LDB Straipsniai Maršrutai/trasos Žygiai Kelionių įspūdžiai Pajūrio dviračių trasa

Žygiai

Metai

Aprašymas / Programa / Dalyvavimo sąlygos

Naujoji Zelandija iš Šiaurės į Pietus

2011.02.21 - 2011.04.06

Reinga kyšulys – Bluff – Christchurch

"Naujoji Zelandija pradėta vadinti Dievo žeme ir  Ramiojo vandenyno rojumi jau 1800-aisiais metais. Keliautojai paprastai sutinka, kad Naujoji Zelandija nusipelno tokio apibūdinimo. Lonely Planet Naujajai Zelandijai suteikė aukščiausios pasaulyje kelionių kategorijos titulą... Naujoji Zelandija yra stulbinančio ir įvairialypio gamtos grožio šalis su dangų remiančiomis kalnų viršūnėmis, fiordais, ežerais, upėmis ir veikiančiais vulkanais. Salose daugybė unikalios faunos rūšių, tarp jų ir nepagaunamasis kivis, tapęs nacionaliniu simboliu. Maorių kultūra tebeužima svarbią vietą kasdieniame Naujosios Zelandijos gyvenime."

 Iš interneto

 

Nuo 2007-ųjų metų BaltiCCycle žygiuose kasmet turime dalyvių iš Naujosios Zelandijos. Dabar jie kviečia mus į savo šalį, ir – BaltiCCycle 2011 vyksta į Maorių Žemę!!! Kada Europoje dar gili žiema, mes galėsime džiaugtis saulės ir vandens voniomis. Vasaris ir kovas yra patys geriausi mėnesiai kelionėms po Naująją Zelandiją dviračiais.

Pradėsime kelionę pačioje Šiaurės salos šiaurėje – Reinga kyšulyje –  ir dviračiais pasieksime pietinį Pietų salos tašką – Bluff, iš kur tęsime kelionę kita Pietų salos puse iki Christchurch miesto. Tai yra pradinė informacija apie maršrutą, kuri bus papildyta.

 

Dėl tolimo atstumo ir ilgo pasiruošimo (turime iš anksto užsakyti kempingus ir kt.) registracija į žygį pradedama prieš metus. Pirmą kartą turime apriboti dalyvių skaičių. Tiktai pirmieji 40, kurie užsiregistruos nuo 2010 m. balandžio 1 d. iki paskutinio termino 2010 m. rugsėjo 15 d., bus patvirtinti kelionės į Naująją Zelandiją dalyviais. 

Daugiau informacijos ieškokite skyriuose "Programa" ir "Dalyvavimo sąlygos" .

Žygio partneris:


Draugai:
catdays.net