www.BaltiCCycle.eu
  Naujienos LDB Straipsniai Maršrutai/trasos Žygiai Kelionių įspūdžiai Pajūrio dviračių trasa
Dviračiai / Dviračių nuoma - Klaipėda / Dviračių nuoma - Vilniuje / Sąlygos / ekskursijos / Dviračių saugojimas

NUOMA > Dviračių saugojimas

NAUJA PASLAUGA KLAIPĖDOJE! 
- Jūsų dviračių saugojimas žiemą ir paruošimas sezonui !!!

 

Ar jau žinote, kur žiemos Jūsų dviratis? Siūlome patikėti savo dviratį įmonei "DU RATAI" / "BaltiCCycle", kuri ne tik akylai prižiūrės jį visą žiemą, bet ir paruoš naujam važinėjimo sezonui!

Orams atšalus ir dviračių sezonui pasibaigus, dauguma iš mūsų susiduria su dviračio laikymo problema. Namuose vietos nėra, o kad dviratis šaltų balkone ar nesaugiai kito sezono lauktų užrakintas rūsyje, nesinori... Tad siūlome šį puikų ir praktišką sprendimą visiems dviratininkams, kurie rūpinasi savo dvirate transporto priemone!

Ką jūs gausite užsisakę šią naują mūsų paslaugą?

  • Mes priglausime Jūsų dviratį žiemai savo saugiame dviračių garaže;
  • Jei neturite laiko atvežti dviratį į priėmimo punktą,  mes paimsime jį tiesiai iš namų, o pavasarį sugrąžinsime atgal (už nedidelį papildomą mokestį);
  • Dviratį apžiūrėsime, įvertinsime jo būklę ir pasakysime, kiek kainuotų remontas (esant didesniems gedimams, kurių taisymas nepriskiriamas dviračio profilaktikai);
  • Saugosime Jūsų dviratį visą žiemą;
  • Pavasarį paruošime dviratį naujam sezonui, t.y. atliksime dviračio profilaktiką, į kurią įeina šie darbai: ratų lyginimas (mažos „aštunkės“), ratų, myniklio ašies ir vairo kolonėlės guolių veržimas, priekinio bei galinio bėgių perjungėjų reguliavimas, grandinės sutepimas, priekinių ir galinių stabdžių reguliavimas, padangų pūtimas, atsileidusių varžtų priveržimas.

Taigi, Jūsų dviratis žiemos saugiai tol, kol Jūs nuspręsite vėl sėsti ant savo dviratės transporto priemonės ir leistis į keliones! Orams atšilus, Jums tereikės susisiekti su mumis ir susitarti dėl savo dviračio atsiėmimo. Mūsų specialistai paruoš Jūsų dviratį naujam sezonui ir Jums nebereikės to daryti patiems ar laukti eilėse dviračių servise!

Kiek tai kainuoja?  30 Eurų
Kaip tai veikia?

  • Dviračius reikia pristatyti į "DU RATAI" / "BaltiCCycle" surinkimo punktą Naujoji uosto g. 3, Klaipėda (prie Pilies tilto) laikotarpyje nuo lapkričio 4 d. iki gruodžio mėn 20 d. (prieš atvykstant susisiekite telefonu);

  • Už papildomą mokestį mes galime paimti Jūsų dviratį tiesiai iš namų, o pavasarį grąžinti atgal;

  • Dviračiai bus saugojami iki balandžio men. 5 d. (esant poreikiui, už papildomus 5 Eurus Jūsų dviratį saugosime mėnesiu ilgiau)

  • Paruoštus dviračius galėsite atsiimti balandžio 1-5 d.

Sutaupyk laiko ir vietos kambaryje, o svarbiausia - miegok ramiai pasirūpinęs savo dviračio saugumu!

Kontaktai dėl dviračių saugojimo žiemą: tel. 8 615 91773 Saulius, 2ratai@dviratis.lt
Gerų dviračių ir ypatingo turistinio inventoriaus e.parduotuvė "DURATAI.COM"

 Grįžimas į pagrindinį puslapį


Draugai:
catdays.net