www.BaltiCCycle.eu
  Naujienos LDB Straipsniai Maršrutai/trasos Žygiai Kelionių įspūdžiai Pajūrio dviračių trasa

Naujienos

2021-06-14

Prasideda registracija į BaltiCCycle 2021 žygį „Aitrioji 🌶 Kalabrija & pikantiška 🍋 Sicilija“.

2021-06-04 Dėl karantino ir griežtos šalių izoliacijos 5-osios Olimpinės ekspedicijos “Iš Rio de Žaneiro į Tokiją” maršruto atskirų etapų datos perkeltos taip:
  • Žygio 2 ir 3 dalys – „Iguazu kriokliai – Salta“ ir „Salta – Valparaiso (Čilės Santjagas)“ – perkeliamos  į 2021 m. lapkritį / gruodį, jei Argentina iki to laiko atidarys sienas. Jei Argentina tebebus uždaryta, žygį perkelsime į 2022 m. kovą / balandį;
  • Žygio 4 dalis – „Aplink Havajų (Didžiąją) salą“ – nukeliama ateičiai neapibrėžtam laikui;
  • Žygio 5 ir 6 dalys – „Hokaidas ir Honšiu (Japonija)“ – perkeliamos į 2022 m. liepą / rugpjūtį (naujos datos čia).
2021-03-27 Dėl koronaviruso pandemijos Olimpinio žygio pradžia atidėta iki tol, kol bus atidarytos Argentinos sienos. Patikslintos datos ir maršrutas bus paskelbti likus bent 3 savaitėms iki žygio pradžios.
2020-10-13

Š. m. spalio 2-4 dienomis Dzūkijos nacionalinio parko sodyboje vyko tradicinis BaltiCCycle susitikimas. Deja, dėl koronaviruso uždarytų sienų negalėjo atvykti bendražygiai nei iš Lenkijos, nei iš Latvijos. Turėjome tik vieną užsienio svečią iš Vokietijos – Joachimą. Taip pat dėl koronaviruso atšaukėme planuotą prieš susitikimą žygį iš Balstogės Lenkijoje į Lietuvą, o po susitikimo negalėjome dalyvauti Taikos stulpo statymo ceremonijoje Latvijoje.

Nežiūrint visų kliūčių, į susitikimą susirinko 24 dalyviai. Penktadienio vakare prie laužo Edvinas vaišino savo užauginto jaučio gardžiais kepsniais, šeštadienį džiaugiamės Vitalio paruoštu maršrutu Dzūkijos rudenėjančiais šilais per smėlio kopas Skroblaus ir Ūlos pakrantėse. Po pirties ir maudynių Grūdoje stiprinomės kulinarinio paveldo patiekalais ir dalinomės įspūdžiais iš paskutinių kelionių. Saulius ir Ieva papasakojo apie olimpinį žygį per Braziliją, Vitalis, Tomas ir Juozas apie Šri Lanką, o Linas parodė mielų vaizdų iš kelionių po Lietuvą. Vakaro metu paminėjome Zdišio – mūsų bendražygį iš Lenkijos, iškeliavusį amžinybėn šį pavasarį; jis keliavo su BC 2005, 2010 ir 2016 metais. Sekmadienį vėl sėdome ant dviračių ir apsukome gražų ratą pro etnografinius kaimus ir Čepkelių raistą. Pakeliui privažiavome Baltarusijos sieną ir pamojavome savo kaimynams, linkėdami sėkmės kelyje į laisvę.

Kalbant apie ateities planus, norisi tikėti, kad koronavirusas bus įveiktas, ir kitąmet galėsime tęsti olimpinį žygį nuo Iguazu krioklių Brazilijoje iki Tokijo Japonijoje pagal suplanuotą grafiką. Aptarėme ir kitų kelionių galimybes. Vitalis paruošė maršrutą po Filipinų salas ir yra pasiruošęs ten vykti, kai tik sienos bus atvertos. Filipinų maršruto aprašymą su žemėlapiais galite atsisiųsti čia; dėl šio žygio sąlygų kreipkitės tiesiai į Vitalį vta2@inbox.lt.

Nuotraukos iš susitikimo:
Dainiaus – https://photos.app.goo.gl/PwZCFTuZzPGnbTTy8
Algirdo Liutkevičiaus – jo Facebook'e
Reportažas iš Taikos stulpo statymo ceremonijos Bruknos dvare Latvijoje


Draugai:
catdays.net