www.BaltiCCycle.eu
  Naujienos LDB Straipsniai Maršrutai/trasos Žygiai Kelionių įspūdžiai Pajūrio dviračių trasa
Apie LDB / Veiklos programa / Projektai / Leidiniai / Tapk LDB nariu! / Paremk mus / Kontaktai

LDB > Paremk mus

JŪSŲ PARAMOS DĖKA GALIME POPULIARINTI EKOLOGIŠKĄ DVIRAČIŲ TRANSPORTĄ IR GINTI VIEŠUOSIUS DVIRATININKŲ INTERESUS!

Finansinė parama

Paremkite mūsų veiklą, pervesdami finansinę paramą į organizacijos sąskaitą. Jei naudojatės internetine bankininkyste, tai galite padaryti net neišeidami iš namų. Jums tereikia užpildyti pinigų pervedimo (vietinio mokėjimo) formą, ir nurodyti šiuos duomenis:

Gavėjo pavadinimas Lietuvos dviratininkų bendrija 
Gavėjo sąskaita AB "SEB banke" LT257044060000547504
Mokėjimo paskirtis Auka; Jūsų adresas


Skirkite 2% savo gyventojų pajamų mokesčio Lietuvos dviratininkų bendrijai

Kiekvienas 2009 metais dirbęs asmuo gali pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kuris leidžia 2 procentus savo pajamų skirti ne valstybei, o pasirinktai organizacijai. Lietuvos dviratininkų bendrijai, kuri yra visuomeninė organizacija ir negauna finansavimo iš valstybės biudžeto, reikalinga jūsų parama. Tai parama, kuri nieko jums nekainuoja!

Lietuvos Respublikos gyventojų pajamų mokesčio įstatymo (toliau – GPMĮ) 34 straipsnio 3 dalies nuostatos įtvirtina nuolatinio Lietuvos gyventojo teisę — nuo per mokestinį laikotarpį (kalendorinius metus) gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi (iki 2%) paremti pasirinktą subjektą, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos įstatymą (toliau — LPĮ) turi teisę gauti paramą. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Gyventojas turi teisę mokesčių administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamų mokesčio dalį ir tokiu būdu paremti, jo manymu, labiausiai remtiną visuomenei naudingą sritį.

Kaip skirti 2 procentus?

Tai galima padaryti iki gegužės 1 dienos dviem būdais: deklaruojant pajamas internetu (VMI informacija apie elektroninį deklaravimą) arba pildant prašymą ranka. Pildomas Valstybinės mokesčių inspekcijos blankas FR0512. Jį galima gauti Mokesčių inspekcijos padaliniuose, o jau beveik užpildytą elektroninę blanko versiją su LDB rekvizitais galite parsisiųsti paspaudę čia:

Keletas žingsnių deklaruojant elektroniniu būdu:

  1. Failas pildomas su programa ABBYY eFormFiller, kurią galima parsisiųsti iš VMI svetainės, skirtos elektroniniam deklaravimui http://deklaravimas.vmi.lt/
  2. Tada parsisiunčiate 2 failus, juos išsaugote viename aplanke ir juos atidarote FR0512.mxfd ir FR0512_LDB.ffdata
  3. Užpildote ir paspaudžiate "save" ženkliuką, o užpildytą formą (FR0512_LDB.ffdata) persiunčiate į VMĮ per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

Jei pildote prašymą ranka:

  1. Užpildykite prašymo formą FR0512 ranka. Nepamirškite pasirašyti! Formos pildymo instrukciją rasite kitoje jos pusėje.
  2. Nuneškite užpildytą formą į artimiausią Valstybinės mokesčių inspekcijos padalinį.

Prašymo formoje nurodomi duomenys:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris 191945094
Paramos gavėjo pavadinimas Lietuvos dviratininkų bendrija
Buveinės adresas Spynų g. 18, LT-45194 Kaunas

Iš anksto jums dėkojame už bet kokią paramą!


Draugai:
catdays.net