www.BaltiCCycle.eu
  Naujienos LDB Straipsniai Maršrutai/trasos Žygiai Kelionių įspūdžiai Pajūrio dviračių trasa
Apie LDB / Veiklos programa / Projektai / Leidiniai / Tapk LDB nariu! / Paremk mus / Kontaktai

LDB > Tapk LDB nariu!

Kodėl verta būti LDB nariu?

Dažnai LDB nariais tampama norint bent truputį prisidėti prie pažangaus dviratininkų judėjimo, jeigu ne darbais, tai bent jau simboliniu LDB nario mokesčiu, o nuo 2004 m. skiriant 2% paramą nuo sumokėto pajamų mokesčio (LDB paramos gavėjo kodas 191945094).

Be to, LDB nariui suteikiamos įvairios privilegijos bei nuolaidos dalyvaujant LDB ir ECF organizuojamuose renginiuose, pvz., "Velo City" konferencijose, "BaltiCCycle" žygiuose, galimybę nemokamai arba su nuolaida gauti LDB ir partnerių leidinius, pvz., "Lietuvos dviračių maršrutų žemėlapį" (2006, M1:650 000).


Ką daryti, norint tapti LDB nariu?

 1. Susipažinti su LDB veiklos gairėmis, kasmetine veiklos programa ir įstatais;
 2. Parsisiųsti iš šio tinklalapio ir užpildyti LDB nario anketą, pasirašyti ją kartu su prašymu dėl priėmimo į LDB ir perduoti LDB Tarybos nariams arba atsiųsti adresu: Spynų g. 18, Kaunas LT-45194 arba el. paštu: ldb @ dviratis.lt
 3. Sumokėti metinį narystės mokestį (10 Lt. - moksleiviams, studentams, pensininkams; 20 Lt. - visiems kitiems; 25% nuolaida šeimos nariams) per dvi savaites nuo prašymo pateikimo ir vėliau kasmet už metus iki kitų metų sausio 15 d.
  LDB nario mokestį sumokėti į LDB sąskaitą banke (pavedimo kvite būtina nurodyti savo vardą, pavardę ir pažymėti, kad tai "LDB nario mokestis už .... metus"):
  Lėšų gavėjas: Lietuvos dviratininkų bendrija (kodas 191945094)
  AB "SEB bankas"
  A/s Nr. LT257044060000547504


Failai parsisiuntimui .pdf arba .doc versijoje:


Draugai:
catdays.net