Naujienos LDB Straipsniai Maršrutai/trasos Žygiai Kelionių įspūdžiai Pajūrio dviračių trasa

Žygiai

Metai

Aprašymas / Programa / Dalyvavimo sąlygos

APLINK BALTIJOS JŪRĄ

tarptautinis dviračių žygis  EuroVelo trasa Nr 10
2006.06.30 - 2006.09.08

Kopenhaga 06.30 - Rostokas 07.03 - Gdanskas 07.13 - Karaliaučius 07.17 - Klaipėda 07.20 - Ventspilis 07.25 - Talinas 07.31 - Sankt Peterburgas 08.09 - Helsinkis 08.16 - Stokholmas 08.26 - Kopenhaga 09.08

Reportažai iš žygio spaudos skiltyje.

Žygį pradėsime Kopenhagoje birželio 30-ą dieną, penktadienį, ir per 10 savaičių apvažiuosime Baltijos jūrą ratu. Jūros krantais nukeliausime virš 4000 km ir aplankysime visas devynias Baltijos jūros valstybes: Daniją, Vokietiją, Lenkiją, Lietuvą, Latviją, Estiją, Rusiją, Suomiją ir Švediją. Pagrindinė maršruto dalis eis EuroVelo trasa Nr. 10, kuri kai kuriose šalyse jau įrengta ir paženklinta, o kitur dar tik planuojama. Į Lietuvą atvyksime iš Karaliaučiaus per Neringą, o Rygos įlanką perplauksime keltu tiesiai į Sarema ir Hiuma salas, taip pat ir Botnijos įlanką įveiksime per įspūdingąjį Alandų salyną.

Keliausime per šalis, pasižyminčias aukšta dviračių kultūra ir pagrįstai vadinamomis dviratininkų rojumi. Galėsime palyginti puikiai įrengtus dviračių takus su tais, kurie jau pradedami tiesti pas mus.  Kasdien mus lydės jūros ošimas ir bangų mūša, susipažinsime su įvairių tautų jūrine kultūra, pajusime laukinių paplūdimių ir gamtos rezervatų grožį, mažų žvejų kaimelių ir didžiulių uostų žavesį, aplankysime istorines tvirtoves ir vienišus švyturius kopose, o taip pat ir šiuolaikinius modernius kurortus.

Kelionė organizuojama BaltiCCycle žygių principu. Kasdien nuvažiuosime 60-90 km, vieną kartą per savaitę bus poilsio diena. Kiekvieną rytą dalyviams bus įteikiami žemėlapiai su pažymėtu dienos maršrutu, lankytinomis vietomis ir informacija apie sekančios nakvynės vietą. Važiavimo grafiką ir greitį pasirinksite patys: galima važiuoti individualiai arba su didesne ar mažesne grupe.

Prie žygio galima prisijungti bet kurioje maršruto dalyje ir bet kuriam dienų skaičiui - vienai dienai, mėnesiui ar visam žygiui. Žygis atviras visiems - kviečiame susipažinti su Baltija!

Daugiau informacijos ieškokite skyriuose "Programa" ir "Dalyvavimo sąlygos" arba klauskite absea@bicycle.lt .


Draugai:
catdays.net