Pirmoji Dalis (Lenkija) |
08.02 |
Atvykimas į Varšuvą, ekskursija.
17:00 visų žygio dalyvių susitikimas Turgaus aikštėje prie paminklo Lietuvos didžiajam kunigaikščiui ir Lenkijos karaliui Zigmantui III.
|
08.03 |
10:00 startas iš nakvynės vietos Podskarbinska 14 (Planas ~1MB).
Warszawa - Rembertów - Ossów - Wołomin - Czarna - Rżyska - Kraszew Stary - Wola Rasztowska - Roszczep - Kozły - Mokra Wieś - Jadów - Nowy Jadów - Strachów - Świnotop - Kamieńczy (~ 72km). |
08.04 |
Kamieńczyk - Brzóza - Szynkarzyzna - Zarzetka - Sadowne - Brok - Kaczkowo Stare - Daniłowo - Stara Wieś - Neskórz - Króle - Pęchratka - Srebrna - Szumowo - Głębocza Wielkiego sritis (~ 70km). |
08.05 |
Głębocz Wielki - Kaczynek - Brulin - Śniadowo - Chomentowo - Wierzbowo Osobne - Szczepankowo - Mikołajki - Jarnuty - Łomża ("Euro Velo 11" trasos pradžia) - Kalinowo -Drozdowo - Krzewo - Kosaki - Bronowo - Wizna - Ruś (arba Wierciszewo) (~ 65km). |
08.06 |
Ruś - Sieburczyn - Rutkowskie - Burzyn - Mocarze - Brzostowo - Pluty - Racibory Jurgi Radziłów - Karwowo - Mścichy - Klimaszewica - Białaszewo - Pieniążki - Łojki - Okół - Kacprowo - Ruda - Dąbrowa - Modzelówka - Dębowo - Budki - Pieńczykówek - Pieńczykowo - Stoczek - Kozłówka - Ciszewo - Matnia - Kuligi (~ 81km). |
08.07 |
Poilsio diena Raudonųjų pelkių regione. Ekskursijos dviračiais, kajakais. |
08.08 |
Kuligi - Woźnawieś - Orzechówka - Tajenko - Tajno Łanowe - Stare Nowiny - Sosnowo (Śluza Sosnówka) - Kopiec - Sosnowo - Suchy Grąd - Bór - Obuchowizna - Białobrzegi - Augustów - Śluza Augustów - Stacja PKP Augustów Port - Lipowiec - Wojciech - Studzieniczna - Śluza Swoboda (~ 60km). |
08.09 |
Śluza Swoboda - Czarny Bród - Sucha Rzeczka - Serwy - Dalny Las - Danowskie - Monkinie - Bryzgiel - Tartak - Płociczno - Sobolewo - Stary Folwark (~ 40km).
Norintiems ir sugebantiems, ilgesnis alternatyvus maršrutas sudėtingesniais keliais: Śluza Swoboda - Charabundy Zrąb - Uroczysko Brzozowe Grądy - Burakowy Łęg - Wikownia - Krasne - Lubinowo - Osłupiec - Gruszki - Śluza Tartak - Wielki Bór - Giby - Podgibki - Pogorzelec - Wysoki Most - Czerwony Krzyż - Bryzgiel - Tartak - Płociczno - Sobolewo - Stary Folwark (~ 105km). |
|
Antroji Dalis (Lietuva) |
08.10 |
Stary Folwark - Magdalenowo - Burdyniszki - Czerwony Folwark - Mikołajewo - Maćkowa Ruda - Wyskoki Most - Pogorzelec - Karolin - Białogóry - Daniłowice - Marynowo - Sejny - Zaleskie - Ogrodniki - Lenkijos/Lietuvos siena - Akmeniai - Miškiniai - Kučiūnai - Pazapsiai - Petroškai - Veisiejai (~ 68 km). |
08.11 |
Veisiejai - Vainežeris - Semoškai - Kapčiamiestis - Viktarinas - Leipalingis - Avirio ež. - Miciūnai - Snaigupė - Liškiava - Druskininkai - Grūtas (~ 72 km).
Kita maršruto pradžia: Veisiejai Leipalingis 12 km; toliau tas pats (~ 51 km). |
08.12 |
Grūtas - posūkis į Šunupį 8 km - Šunupis - Višurodukis - Trasninkas - Puvočiai (~ 20 km).
Radialinis žygis: Puvočiai - Lankininkai - Bingeliai - Merkinė - Jablanavas - Roduka - Puvočiai (~ 25 km). |
08.13 |
Dzūkijos nacionalinio parko maršrutai pasirinktinai:
- Dviračiais: Puvočiai - Marcinkonys - Musteika - Pogarenda - Katra - Krokšlys - Rudnia - Kašėtos - Zervynos - Žiūrai - Trakiškiai - Puvočiai ( ~ 90 km).
- Dviračiais: Puvočiai - Marcinkonys - Čepkelių raistas - Musteika - Margionys - Marcinkonys - Puvočiai (~ 40 km).
- Baidarėmis Ūla: Mančiagirė - Žiūrai - Paūliai - Mardasavas - Puvočiai (baidarės nuoma 50 Lt).
- Kiti maršrutai.
|
08.14 |
Puvočiai - Mardasavas - Perloja - Vartavalakis - Kucakiemis - Nedingė - Tolkūnai - Slabodka - Padaugė - Papiškiai - Daugai - Kančėnai - Skabeikiai - Dusmenėliai (~ 57 km). |
08.15 |
Dusmenėliai - Dusmenys - Onuškis - Vaickūniškės - Totoriškės - Aukštadvaris - Velnio duobė - Škilietai - Pamiškė - Paukšteliškės - Čižiūnai - Semeliškės - Daugirdiškės - Trakai ( ~ 67 km). |
08.16 |
Trakai - Totoriškės - Raudonė I - Kariotiškės - Lentvaris - Mūrinė Vokė - Vilnius ( ~ 32 km), ekskursija po Vilnių. |
08.17 |
Išvykimas namo. |